1 / 1
Mesarnica ima potreba od SKARADZIJA
1.000 МКД
06.04.2023 17:34

Аеродром / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Mesarnica vo N.Lisice ima potreba od lice za podgotovka na skara(skaradzija/skaradzika)
Se raboti na plinska skara...
Rabotnoto vreme e od 12-20h od pon-sab.
Nedela ne rabotna...
Povekje info na 075/21 21 23

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Automobile
Потврден огласувач
075212123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам