1 / 1
USB WIRELESS DO 900 MBPS
499 МКД
Цената е фиксна
24.02.2022 12:34

Штип / Штип

PROVEREN ODLICN BRZ STICK ZA PRENOS NA WIFI SIGNAL 500 DEN
Za poveke proizvodi psoetete go nashiot link
https://www.facebook.com/KalimeroOnlineStore

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Kalimerosat Iptv
Потврден огласувач
070399803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам