1 / 7
Merenje na kvalitet na vozduh
2.400 МКД
Со вклучен ДДВ
07.10.2022 07:35

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov multifunkconalen ured za kvalitet na vozduh so monitor. Meri 3 parametri CO2, HCHO i TVOC. Meri dopolnitelno i sredni vrenosti na ovie tri velicini. Raboti na 5 V. Ima vgradeno baterija od 1000 mAh, koja moze da se polni preku USB kabel. Merniot ured ne e koristen. Toj e nov. So nego ima upatstvo za upotreba i kabel za polneje na baterijata. Dosta e ednostaven za upotreba.

Категорија: Дом и Градина / Квалитет на Воздух / Додатоци

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075462473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам