1 / 1
Bmw e39 525 TDS za delovi
По Договор
07.08.2022 20:27

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw e39 525tds na delovi.
Se ima na nea, ispravni motor menjac bosh pumpa turbina itn.
Karoseriski e vo super sostojba
Info na tel:072229235
Moze i po kargo delovi da se ispratat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам