1 / 2
Otkup na rasipani graficki karti i rasipani laptop pc
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2022 15:29

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Vrsam otkup na rasipani graficki karti i laptop pc , pozelno e da ne se probuvani da se popravaat.
Isplata vo kesh !!!
Info na tel:072229235

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам