1 / 2
Panasonic FZ-A1 Toughpad
50 €
02.06.2022 01:12

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

Panasonic FZ-A1 Toughpad odlicno zacuvan so originalen polnac i kutija, batetijata treba da se zameni

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076477374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам