1 / 3
АТОМИЗЕР АГРОМЕХАНИКА 350L
1 МКД
01.10.2022 10:36

Битола / Битола

ПРОДАВАМ ДВА АТОМИЗЕРИ АГРОМЕХАНИКА ОД ПО 350Л ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА СО СМЕНАТИ ГУМИЦИ И КАПА НА ПУМПАТА
ПОГОДНИ ЗА ОВОШТАРСТВО И ЛОЗАРСТВo
prodavam i motokultivator skoro nov i traktor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

/
Потврден огласувач
075812425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам