1 / 3
Vivax tablet
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 23:57

Аеродром / Скопје

Марка:

Vivax

Големина на екранот:

7" инчи

Za delovi .Ne se pali inaku e vo odlicna sostojba.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071246623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам