1 / 3
Уред за заштита од подземни глодачи-ктрици
2.490 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 12:36

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Уред за заштита од подземни животни-глодари,кртици,слепо куче и др.

Уредот е и за заштита од змии,глувци

Уредот работи на батерии.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам