1 / 1
KUPUVAM BEKATON duplo T, poloven ili nov, 6-10cm
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 09:34

Гази Баба / Скопје

KUPUVAM BEKATON duplo T, poloven ili nov, 6-10cm debelina po moznost, potrebno mi e okolu 7-8m2

POVICI od 10:00 do 20:00

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075404524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам