1 / 3
Polo Maici so dolgi rakavi
5 €
23.03.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat beli maici polo so dolgi rakavi
5 velicini po 100 parcinja vkupno 500.
Maicite moze da se pecatat i se 100% pamuk

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Daniel
христо татарчев 91б 2/30
Потврден огласувач
078445440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам