1 / 10
OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA
400 МКД
Цената е фиксна
07.05.2022 20:38

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM MINI OVLAZNUVACI ZA INKUBATOR ZA PODIGANJE NA VLAZNOSTA VO INKUBATOROT. PRAKAKAME PREKU KARGO DO SITE GRADOVI NIZ MAKEDONIJA. 077 735 790 070 607 455

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

400 МКД

PLASTICNI ITALJANSKI RAMKI ZA REDENJE JAJCA VO INKUBATOR

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам