1 / 1
Тениски рекети
2.000 МКД
10.03.2022 16:07

Гази Баба / Скопје

Се продаваат тениски рекети. Број за контакт:075 589 790

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Останато

Се продава од:

Н. Н
Потврден огласувач
078296065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам