1 / 6
ШЛЕП СЛУЖБА ШТИП 24/7
800 €
11.03.2022 05:10

Штип / Штип

Slep Sluzba "Markov" vi nudi bezbeden i brz transport na vashite vozila do potrebnata destinacija i vi stoi na raspolaganje 24/7 078/322-782

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Иле
Потврден огласувач
078322782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам