1 / 1
Се изнајмува деловен простор
1 €
19.09.2022 09:58

Кавадарци / Кавадарци

Се издава кат од куќа 100м2 на одлична локација само 5мин од центарот на Кавадарци. Погодно за канцеларии, центар за странски јазици и др.

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
071324763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам