1 / 2
Биро и фиокар
4.000 МКД
16.03.2022 10:15

Скопје Центар / Скопје

Счувано канцелариско боро со димензии: дожина 100см ширина 50цм висина 70 и фиокар со тркалца и 4 фиоки

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Деан
Потврден огласувач
072236103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам