1 / 4
Се продава детски колички со акумулатор
5.000 МКД
24.07.2022 17:10

Карпош / Скопје

Се продавaат детски колички со акумулатор мотор и џип 5000 денари двете цената не е фиксна.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071-333-730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам