1 / 1
iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB - 12M.Garancija
479 €
Цената е фиксна
25.03.2022 10:45

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

9" инчи

iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB
12 Meseci Garancija📝
Cena👉479€
📞071-777-227
📍iBuyMobile Store

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Bujar
Потврден огласувач
071556660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам