1 / 12
Vozilo za domuvanje-trajler Ford Tranzit
18.000 €
31.08.2022 12:00

Велес / Велес

Регистрирано до 28.09.2023
Соларно полнење 330 W со напон од 12 v ;
Акомулатори 3 x 100 Ah
Инвертер кој обезбедува напон од 220 v – наизменична струја;
Приклучок на електрична мрежа 220 v ;
Лед осветлување ;
Вентилација на кров -луфер;
Фрижидер 50 литри;
Готвење на плин;
Туш кабина и WC;
Резервоар 80 литри за чиста вода;
Резервоар од 80 литри за црна вода;
Резервоар 50 литри сива вода;
Камера напред;
Бочна скала;
Камера назад;
Сензори за паркирање;
Мек дизајн-се што е во возилото е тапацирано скај-сунѓер;
Предни седишта кои се вртат ;
Подвижна скала на влезна врата;
Под покриен со изолација стиропор и ламинат-махагони;
Таван 10 sm изолација пурпена-пластика обложена со карбон фолија;
Радио за станбен дел, радио за кабина…
4 нови гуми, нови фарови со динамични лед мигавци и позициони светла.
Атестирано и идеално за 4 особи...
Возилото се наоѓа во Отовица кај велешко езеро и може да се види кога ќе посакате.

За повеќе информации контактирајте ме на бројот 075 341 100 Илчо

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078216993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам