1 / 8
PROMOCIJA NA 5MP ULTRA HD DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR
22.999 МКД
22.02.2023 09:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GOLEMA PROMOCIJA NA kompleten sistem DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR:

- 4x 5MP ULTRA HD kameri + 4 kanalen DVR + 1TB HDD + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 22.999den.

8x FULL HD kameri + 8 kanalen DVR + 2TB HDD + 80metri Koaksialen kabel + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 28.999den.


- 4x FULL HD kameri + 4 kanalen DVR + 1TB HDD + 40metri Koaksialen kabel + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 16. 999den.

- 2x FULL HD kameri + 4 kanalen DVR + 500GB HDD + 20metri Koaksialen kabel + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 9.999den.

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR, ALARMI I VIDEOFONI OD DAHUA, HIKVision, Sricam, Paradox , MANTA i drugi brendovi.

VRSHIME DOSTAVA I MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 077 731 283 Dean
Viber 077 731 283

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
077731283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам