1 / 2
Kafemat sab jolly 1 grupa
750 €
26.04.2023 14:40

Кичево

Kafematot e mnogu socuvan i servisiran so 5litarsi boiler i 2 kw 2017 god.na proizvodstvo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Ardijan
Потврден огласувач
075226436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам