1 / 2
inhalator za deca i vozrasni
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2022 14:06

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Inhalator nov ne koristen,so 4 dodatoci maska za vozrazni,maska za deca,tuba za usta ,i inhalator za nos

Категорија: Дом и Градина / Квалитет на Воздух / Додатоци

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078256607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам