1 / 12
SUP daska kajak surf СУП даска кајак veslo весло iphone
540 €
25.09.2022 09:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАЖБА и РЕНТАЊЕ на НОВИ Rebel Boards даски за веслање (SUP-ови) и кајаци на пумпање. Изработени во НАЈ-квалитетната “Advanced Fusion” технологија која се применува и кај другите врвни SUP брендови.

2 години гаранција, резервни делови и овластен сервис во Скопје.

Повеќе инфо на: www.rebel.mk

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
075266316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам