1 / 2
Converse eftino
2.000 МКД
10.04.2022 18:55

Свети Николе / Свети Николе

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Бела

Original patiki converse kupeni po greska ne noseni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

blagoj
Потврден огласувач
078349864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам