1 / 12
Transport na motori
1 €
10.08.2022 14:44

Скопје Центар / Скопје

Vrsam transport na sekakov vid na motori, koli, prikolki, zemjodelski masini i ostanata roba!!!
-Brzo
-Bezbedno
-Eftino

Kontakt na tel/viber:
077 791 769

Sledete ne na instagram profilot: transport_na_motori

I fb profilot:
Transport Na Motori

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

toto
Потврден огласувач
11111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам