1 / 9
FREKFENTEN REGULATOR-POTENCIOMETAR ZA ELEKTROMOTORI DO 400W
1.800 МКД
Цената е фиксна
14.02.2023 08:54

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Prodavam frekfentni regulatori - potenciometri za regulacija na vrtezi na elektromotori so jacina max. do 400w.. Isprakame preku kargo do site gradovi niz cena Makedonija . 077 735 790 070 607 455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

600 МКД

POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V - 24V 8A

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам