1 / 1
Купувам Стара куќа за рушење
12.345 €
31.05.2022 18:19

Битола / Битола

Со маркица најмалце 100 м2 на основа

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071235352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам