1 / 7
Softver za fakturi - programa za fakturi - fakturko
2 €
Цената е фиксна
12.10.2022 10:50

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Софтвер за креирање на фактури "Fakturko".
Програма за креирање на излезни девизни, денарски фактури, статус за платена/неплатена, додавање артикли, коминтенти, понуда.
цена 70 еур со вклучен backup.

Само софтвер 3500мкд еднократно.
Backup 1400/година.
Вкупно со попуст: 4300мкд.


На апликацијата истовемено може да работат повеќе корисници.

https://www.facebook.com/fakturko.eu
www.fakturko.eu

Техничка поддршка: +38971503292
Продажба: +38971581553

Категорија: Компјутери / Софтвери / Бизнис

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
071503292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам