1 / 11
elektrika & elektronika
20 €
07.06.2022 19:14

Скопје Центар / Скопје

servisiranje na elektrika i elektronika na vozila, delovni objekti, industriski masini, instalacija i montaza na aparaturi, strui i sl. vo oblasta na elektrika, elektronika i masinerija, supply i sl.
079 374 369

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

niko
Потврден огласувач
079374369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам