1 / 2
Трснзистор дуал банд
250 МКД
20.04.2022 08:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови транзистори со слушалки

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам