1 / 9
TERMOMETAR ANALOGEN KVADRATEN OD 20-110c
400 МКД
Цената е фиксна
14.02.2023 08:55

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

ANALOGEN TERMETAR OD 20-110c SO DOLZINA NA SONDA OD 90cm. ISPRAKAME PREKU KARGO SEKOJ DEN NIZ CELA MAEDONIJA.
077 735 790 070 607 455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA PELETI,SENO,PAMUK,RAZNI SURO

5500 МКД

DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA ZA DVE TEMPERATURI I CASOVNIK

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам