1 / 9
ANALOGEN TERMOMETAR KVADRATEN OD 20-110c SO 90cm SONDA
400 МКД
Цената е фиксна
12.06.2022 09:06

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

ANALOGEN TERMETAR OD 20-110c SO DOLZINA NA SONDA OD 90cm. ISPRAKAME PREKU KARGO SEKOJ DEN NIZ CELA MAEDONIJA.
077 735 790 070 607 455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

1300 МКД

KATANEC SO ALARM VODOOTPOREN ZA VRATA,MOTOR,VELOSIPED I DR

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам