1 / 3
Zenska jakna
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2023 20:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

L

Боја:

Кафена

Продавам женска јакна од Bershka.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
071326985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам