1 / 7
Nov fustan so nametka od cipka
3.500 МКД
20.05.2023 14:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Фустани

Големина:

XL

Боја:

Други

Prodavam Nov fustan so nametka od cipka
Kont.Slavica
070862243

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
070862243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам