1 / 1
Се продава нива во Горно Лакочереј
12 €
23.11.2022 10:40

Охрид / Охрид

Квадратура:

2138 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самиот пат. Со имотен лист тел. 075/896539 Ѓоко.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjoko Risteski
Потврден огласувач
75896539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам