1 / 1
Се продава нива во Лакочереј
12 €
07.12.2022 11:23

Охрид / Охрид

Квадратура:

1612 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имотен лист. Тел.075/896539 Ѓоко.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjoko Risteski
Потврден огласувач
75896539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам