1 / 9
Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo
111 МКД
16.03.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvorovi zemja park i drugo...

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Обработка на градина

Се продава од:

Kvini
Потврден огласувач
072582274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам