1 / 5
Kadioglu sobirac na granki so hidraulicna raka za prifakanje
По Договор
06.09.2022 08:01

Ресен

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Kadıoğlu Makine Собирач на гранки со хидраулична рака за прифаќање.
⚙️Работна ширина од 135cm до 230cm.
⚙️Прилагодлив, лесна монтажа.
ℹ️ Потребни 2 хидраулични излези за автоматска работа на хидрауличната рака за прифаќање.
ℹ️Овластен увозник:
♻️ZUHER AGRO RESEN♻️
☎️071 766 522☎️

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам