1 / 5
MASINA ZA IZRABOTKA NA TOALETNA HARTIJA
1.600 €
06.06.2022 12:40

Берово / Берово

MOTALICA ZA TOALETNA HARTIJA I BANZIK ZA SECENJE NA TOALETNATA HARTIJA. DVETE MASINI SE SO TROFAZNI MOTORI. MASINITE SE VO ODLICNA SOSTOJBA SO MINIMALNA POTROSUVACKA NA STRUJA. MOZE ZAMENA ZA MOTOKULTIVATOR IMT 509 SO FREZA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075301081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам