1 / 6
Prodavam evtino brendirani zenski pantaloni od stranstvo
1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2022 20:15

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

S

Боја:

Други

Prodavam dva para brendirani zenski pantaloni, novi od butik, so etikata kupeni vo stranstvo, golemina S.
Se prodavaat poradi nepogodena velicina.
Prvite se crni so rigi, brend Fransa, a vtorite pepito Vero Moda denim.
Cena 1100 den eden par.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075402424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам