1 / 1
Nevestinski fustan
500 €
30.11.2022 09:12

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Корсет

Големина:

M

Боја:

Бела

Nevestinski fustan
Korset so popuastanje 160sm
Vel
Kruna
Cadorce
komplet

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
079407374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам