1 / 12
Mavrovo vila Kira
100 €
07.08.2022 09:50

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen pogled kon ezeroto I planinata.Vilata raspolaga so dva apartmani;

●Apartman 100m2 so 3 spalni sobi, kapacitet 6 osobi,cena 100 €

●Apartman 65m2 so edna splna I modularna garnitura vo dnevnata soba ,kapacitet 4 osobi, cena 80 €

#Instagram: kira_apartments_mavrovo

#Facebook: Kira Apartments Mavrovo

Kontakt ; 071213981 ( viber, whatsApp)

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Simona
Потврден огласувач
071213981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам