1 / 1
Trup za meso,mesara,market
По Договор
27.01.2023 11:27

Струмица / Струмица

Se prodavat novi trupovi za meso so dimenzija
50*50*105
Cena po dogovor

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Lyss
Потврден огласувач
075390333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам