1 / 2
RENBERGET Канцелариски стол/ИКЕА
4.610 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.04.2022 12:12

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, 100% полиестер, полиуретанска пена
> Боја: црна

Димензии на производот:
>Длабочина: 67 см
>Макс. висина: 110 см
*Макс. висина, седиште: 55 см
*Минимална висина, седиште: 43 см
*Седиште, длабочина: 43 см
*Седиште, ширина: 48 см
*Тестирано со: 110 кг
>Ширина: 67 см

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам