1 / 2
Transport -prevoz -preselbi- rabotnici
300 МКД
22.03.2023 08:41

Скопје Центар / Скопје

Organiziran prevoz na bilo kakva roba ili preselbi niz MK i posiroko vozime i evropa ceni povolni
070 766 821
Tomce

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

...
Потврден огласувач
075554799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам