1 / 1
OTKUP NA SITE VIDOVI NA AMBALAZ
1 €
23.06.2022 22:40

Сарај / Скопје

OTKUPUVAM SITE VIDOVI NA AMBALAZ
DRVENI GAJBI SITE VIDOVI
PLASTIKA MALA GOLEMA NISKA DLABOKA
BANASKI KUTII
HARTIENI GAJBI
SO MOJ TRANSPORT I PLAKANJE VEDNAS

OTKUPUVAM SEKAKVA ZALIHA
TEL : 072733888
TEL : 071 726996

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Wv
Gorce Petrov
Потврден огласувач
072733888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам