1 / 4
Бебешки обувки - Лето бомбон (Колев и Колев)
700 МКД
Со вклучен ДДВ
24.05.2022 13:52

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

<30

Боја:

Бела

Продавам бебешки обувки Модел Лето Бомбон од фирмаta К.K

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
- Број 21 , носени се само еднаш и се практично нови, козметички совршени.

-Наменети за полесно проодување, Удобни се и флексибилни за облекување со дополнителен патент под патичињата.

-Доаѓаат со својата оригиналната кутија

-Обувките се унисекс ( наменети и за момчиња и девојчиња)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Симон
Потврден огласувач
072226147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам