1 / 1
Android Smart TV Box 8GB/64GB
2.500 МКД
Со вклучен ДДВ
04.10.2022 07:26

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Napravete go sekoj TV smart i gledajte YouTube, TV Kodi, Facebook, Google itn...
Android boxovi od nekolku brendovi
Procesor: Rockchip i Anlogic
8 GB ROM, 64 GB RAM
CPU: ROKCHIP 64 Bıt 4 CORE
Accessories:
* 5V/2A adapter
* HDMI cable
* Remote controller

Гаранција: 12 месеци

078294042

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам