Магацински простор
По Договор
13.04.2022 12:18

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

400 m²

Се издава магацински простор од 400-500м2.
Објектот се наоѓа во пинтија спроти салонот за мебел Мебел- Ви.

За подетални информации 075 421 727

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Инфо
Потврден огласувач
075421701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам