1 / 7
MAN 8-180 na ferederi
По Договор
17.11.2022 08:59

Штип / Штип

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3 sedista tempomat rampa dobri gumi ekstrara sostojba pogoden za kiper
******* Info na tel ******
---------- 070 322 083 ******

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

KOCUBA KOMPANI
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам